Днями у центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся культурно-мистецький проект «Запоріжжя UA», який став завершальним заходом у святкуванні 25-ї річниці Незалежності України.

Поделиться

Днями у центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся культурно-мистецький проект «Запоріжжя UA», який став завершальним заходом у святкуванні 25-ї річниці Незалежності України.

Його організаторами виступили Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації та Обласний методичний центр культури і мистецтва.
 
Протягом дня у парку працювали різноманітні культурно-розважальні локації, розраховані на різні категорії учасників.
 
 
Так, малеча мала можливість розважитись з аніматорами, а також долучитися до створення патріотичних малюнків в рамках тематичної акції «Я люблю Запорізький край». Школярам були запропоновані різноманітні розважальні ігри. Не залишили байдужими відвідувачів «Дубового гаю» зони з різноманітними локаціями та активностями.
 
Дуже цікаво було на локації, яку представили працівники обласної бібліотеки для юнацтва. Учасники заходу взяли участь у «Книга-Festi», а також під керівництвом бібліотекарів виготовляли патріотичні ліхтарики. Багато людей зібралось на фотозоні «Краса і гордість козацького краю», біля майстерні ФотоМагніт та у художників від арт-студії «Скорпіон» і театру «Vie».
 
 
Також всі бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класах з бісероплетіння, витинанки та ляльки-мотанки від майстрів творчого об’єднання «Самоцвіти Запоріжжя».
 
На святковій сцені своє мистецтво дарували зразкова циркова студія «Летучая мышь» палацу культури «Титан», етно-музичний клуб «БарабанЗА», народна творча студія «Арт-Стайл» палацу культури «Орбіта», школа козацького бойового мистецтва «Спас», клуб історичного фехтування «Стезя», колектив сучасної хореографії «DISSET DANCE CENTRE», танцювальна студія «Шахерезада Степанівна» Арабського центру м. Запоріжжя та аніматори від Спілки Вірмен Запорізької області. Спільно з глядачами було проведено майстер-класи зі східних танців від танцювальної студії «Асорті».
 
www.zoda.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Життя міста