Люди далекі від полювання думають, що в цьому процесі головне – підібрати хорошу рушницю та результат гарантований автоматично. Насправді все набагато складніше, для вдалого заходу необхідна маса допоміжного інвентарю та обладнання. А оскільки більшість мисливців є забобонними людьми, то й про удачу не варто забувати. Таким чином, тут важливо все, починаючи від патронташа та закінчуючи костюмом. Природно, не обійтися тут і без сучасних технологій. 

Тепловізор важливий помічник на полюванні

Для людини з рушницею постріл займає всього кілька секунд, весь інший час він вистежує звіра або птицю, що є головним джерелом адреналіну для більшості, а зовсім не отримання результату, хоча і його роль складно переоцінити. Ну а найкращим помічником при вистежуванні представників будь-якої фауни виступає тепловізор. Кожний поважаючий себе мисливець повинен мати його у своєму арсеналі, якщо він хоче хвалитися перед друзями вражаючими трофеями. Тепловізор Пульсар вважається найкращою технікою як для новачків, так і для професіоналів.

Переваги техніки “Пульсар”

Компанія” Пульсар” є визнаним лідером з виробництва техніки, яка використовується не тільки в полюванні. Що стосується мисливства, то тепловізори виділяються такими можливостями:

  • компактність і мобільність;
  • чутливість датчику;
  • універсальність;
  • велика дальність виявлення;
  • підключення до інтернету.

Будь-яка теплокровна тварина має плюсову температуру тіла і датчики на приладі це бачать, виводячи на екран зображення представника фауни. Воно може бути чорно-білим або кольоровим, в залежності від уподобань та налаштувань оператора.

Прилади ще й про безпеку піклуються

Тепловізори більше розраховані на нічний час, але відмінно допомагають і вдень, якщо мова йде про гущину лісу або велику відстань. До речі, більшість моделей “Пульсар” бачать потенційну жертву на відстані до 1 км. Використання такого обладнання цінне й у світлі додаткового засобу безпеки. Адже тепловізор допомагає виявити не тільки зайців, оленів або глухарів. Прилад повідомить про наявність неподалік ведмедя або зграї вовків, що дозволить мисливцям перебратися якомога далі.

Для вдалого полювання недостатньо навіть снайперської гвинтівки. Тут велику роль відіграє додаткове обладнання й спорядження. Так, тепловізори допоможуть виявити здобич під покровом ночі або в глухих лісових заростях.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and tap on selected text.

Поделиться
Категорії:Style