У виконавчому комітеті Запорізької міської ради відбулась зустріч з Генеральним консулом Німеччини у Донецьку (офіс у м. Дніпро) пані Танею Байєр. Учасники зустрічі обговорили перспективи реалізації спільних проєктів у різних сферах та подальшого співробітництва.

Пані Таня Байєр призначена Генеральним консулом з 1 серпня і вона вперше з робочою поїздкою приїхала до нашого міста. У заході взяли участь заступник міського голови Андрій П’ятницький і керуючий справами виконавчого комітету міської ради Роман Омельянович.

Німецьким гостям розповіли про ситуацію у Запоріжжі, реалізацію міських програм. Зокрема щодо розвитку міжнародного аеропорту «Запоріжжя», оновлення комунального громадського транспорту, впровадження програми «Безпечне місто». Учасники зустрічі обговорили досвід успішного співробітництва Запоріжжя та Німеччини. Нагадаємо, місто має досвід співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. Зокрема, у рамках реконструкції дошкільного навчального закладу №100 «Гармонія», придбання електронних систем управління чергою, комп’ютерної техніки для управлінь соціального захисту. Продовжується робота з німецьким банком розвитку KFW щодо підготовки та реалізації проєкту з термомодернізації будівель.

– У Запоріжжя успішний досвід співробітництва з Німеччиною. Ми зацікавлені у продовженні співпраці, реалізації спільних проєктів та програм. Це стосується й тих, які були успішно впроваджені цією державою в інших містах України, – сказав Андрій П’ятницький.

Німецьку сторону цікавила ситуація з вимушеними переселенцями у Запоріжжя, стан боротьби з коронавірусом та проведення вакцинації, досвід впровадження у Запоріжжі безконтактної системи оплати проїзду у громадському транспорті, можливість реалізації проєктів щодо роздільного збору сміття.

– Впевнена, що ми будемо активно та успішно співпрацювати. Після призначення генеральним консулом першим містом яке я відвідую, окрім Дніпра, де розташоване консульство, стало саме Запоріжжя, – зазначила Таня Байєр.

Поделиться
РубрикиПубликации

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

69 + = 70