Ельжбета Вітек, яка є спікеркою Сейму Польщі, каже: те, що зараз відбувається, – не “війна Путіна проти України. Це – війна російського народу проти українського.

Про це пише Польське радіо.

Спікерка закликала земляків і союзників на зустрічі з жителями Горлиць у Малопольському воєводстві не забувати про війну і не звикати до неї, бо “Путін не зупиниться в Україні – він це офіційно говорить, ми це читаємо в документах, що публікуються на їхніх сторінках”.

“У звірствах війни в Україні винен не лише Путін і його соратники, а й весь російський народ (який схвалює це)”, – заявила Вітек.

Ельжабета наголошує: “щодалі від Польщі на захід, тим менша поінформованість про війну”. За її словами, люди там “знають, що вона жорстока, але не знають подробиць, іноді навіть не цікавляться ними та живуть своїм життям”.

Ми є в Телеграм, приєднуйтесь!

“Сьогодні українці борються не лише за себе, за свою країну, а й за нас, поляків, тому що ми наступні”, – сказала вона і додала, що зараз проти України вчиняється злочин геноциду.

«Поляки знають, що таке радянська окупація та жорстокість», і вже “склали іспит і вразили весь світ”, коли прийшли на допомогу Україні у 2022 році. Я думаю, що ми також трохи здивувалися самі собі, що можемо допомагати в такий спосіб – стихійно, від щирого серця», – наголосила Вітек.

64 обстріли за добу: яка обстановка у Запорізькій області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться