Чи знаєте ви, що неправильно підібраний бюстгальтер може бути джерелом проблем зі здоров’ям? Подивіться, як вибрати бюстгальтер, який ідеально сидітиме протягом усього дня. 

Як вибрати бюстгальтер, щоб носіння було комфортним?

Час від часу ви поправляєте наполегливо спадаючий ремінь або дивуєтеся, чому на вашій шкірі так часто залишаються сліди кісточок? Причина може бути простою – неправильно підібраний бюстгальтер. Можливо, ти навіть не підозрюєш про те, що одягаєш не той бюстгальтер!

Як вибрати бюстгальтер, щоб забезпечити максимальний комфорт при носінні? Перш за все, почніть з точних вимірювань окружності під грудьми і на грудях, щоб сантиметр вам підходив, але вам при цьому було комфортно. Дуже великий ассортимент бюстгальтерів представлений на сайті https://kleo.ua/ua/catalog/byustgalter.

Щоб вибрати потрібний розмір чашки бюстгальтера (зазвичай позначається певною літерою), просто відніміть обхват грудей від окружності бюста, а потім знайдіть відповідний конвертер в Інтернеті. Тепер ви можете спокійно ходити за покупками нижньої білизни!

Наслідки неправильно підібраного бюстгальтера

Бюстгальтер, який не підходить, може спричинити низку проблем, які не обов’язково пов’язані з певним захворюванням. Це, наприклад, біль під час носіння, застібання лямок, червоні сліди кісточок під грудьми Хоча це поодинокі випадки, і найпоширенішим наслідком неправильно підібраної білизни є «тільки» червоні сліди та відсутність комфорту, варто враховуючи їх при виборі наступних покупок.

Як вибрати бюстгальтер для повсякденного життя?

Як підібрати розмір бюстгальтера під свій спосіб життя? Добре мати в гардеробі нижню білизну на будь-який випадок – для занять спортом, спеціально адаптоване до суконь, бюстгальтерів пуш-ап або мереживних бюстгальтерів. В даний час одними з найбільш затребуваних моделей бюстгальтерів є спортивні моделі. У них можна вільно займатися – бігати, займатися йогою чи пілатесом. Деякі з них додатково посилені, щоб утримувати бюст під час бігу.

Як підібрати бюстгальтер під сукні?

Як підібрати бюстгальтер під сукню? Кращим вибором для сукні є бралетт, який не тільки не стягує бюст, але є ніжним і дуже зручним. Все залежить від ваших уподобань і того, яку сукню ви обрали. Який бюстгальтер вибрати до сукні з відкритою спиною? У випадку такого крою сукні вибір правильного бюстгальтера є вирішальним! Бюстгальтери пуш-ап часто купують люди з меншою чашкою. Це хороший вибір для літніх, повітряних суконь. Проте, якщо носити його щодня, він може бути не таким зручним, як спортивні топи та бюстгальтери.

Як підібрати бюстгальтер в купальник-двійка?

Принципи вибору бюстгальтера точно такі ж. Приміряючи купальник, зверніть увагу на те, як ви себе почуваєте в тій чи іншій моделі, чи є матеріал гладким, слизьким або обтягуючим. Більшість купальників із двох частин мають підкладку під грудьми та застібаються ззаду. Моделі на шнурівці зручніші, але перед походом на пляж обов’язково зав’яжіть купальник досить туго. Ви не впевнені, який купальник вибрати під свій бюст? Ми пояснюємо, який купальник для маленьких і великих грудей краще вибрати.

Якщо у вас виникли проблеми з вибором бюстгальтера самостійно, ви можете звернутися за допомогою до мами, подруги або професійного монтажника бюстгальтерів. Пам’ятайте, що зручний бюстгальтер не тільки добре утримує бюст, але і забезпечує комфорт протягом дня. Сподіваємося, що ви вже знаєте, як вибрати бюстгальтер і готові відправитися за покупками!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Style