Виробники кухонної техніки постійно поповнюють свій асортимент новими потужними і функціональними моделями. Щоб зробити домашню працю більш легкою, на зміну електрочайникам прийшли термопоти – більші за розміром і з додатковими функціями. Розгляньмо, чим відрізняються ці види техніки та для якої мети їх застосовують.  

Електрочайник – звично і просто

Перший девайс – усім звичний та простий у використанні електрочайник. Ці прилади уже не є якоюсь новинкою, але й не втрачають популярності. Електрочайники виготовляють з цілком безпечних матеріалів: кераміки, харчового пластику, нержавіючої сталі або термостійкого скла. Воду до стану кипіння можна довести за 3-5 хвилин, а всі операції виконуються за допомогою однієї кнопки (у деяких сучасних моделях – двох).

Електричні чайники для невеликої родини або маленького офісу – відмінний вибір. Нескладно обрати та купити електрочайники у Чернівцях, що підійдуть за об’ємом, матеріалом, дизайном. 

Серед недоліків – ними можна обпектися, адже корпус швидко нагрівається, а струмінь води неконтрольований.

 

Термопот: самовар та електрочайник в одному

Цей пристрій з’явився не так давно. Термопот – це гібрид самовара, електрочайника та термоса. Він може містити у собі від 3 до 8 літрів води, його не потрібно підіймати (що зручно для літніх та хворих людей). Вода нагрівається близько 10 хвилин. Після того, як остигає та досягає температури, меншої на декілька градусів від запрограмованої, починає заново грітися.

Термопот безпечніший за електрочайник. Зазвичай корпус, що зроблений з харчового пластику або нержавіючої сталі, у нього не нагрівається, а водою не можна обпектися: вона тече тільки тоді, коли ви натискаєте на кнопку чи клапан.

Якщо раптом вимкнули світло – не біда. Термопот забезпечить необхідною кількістю гарячої води. Обрати термопот можна в Алло.юа у Чернівцях, де пропонуються портативні та стаціонарні моделі.

Що краще обрати

Термопот більш функціональний, аніж електрочайник. Якщо говорити про продуктивність та зручність, однозначно слід віддати перевагу термопоту. Але і в електрочайника є свої переваги:

  • доступна ціна;
  • невеликий розмір;
  • висока швидкість нагріву води.

Термопот об’ємний за розмірами, і не кожна кухня може його вмістити. Водночас електрочайники не можуть нагріти велику кількість води, витрачають більше енергії, ніж термопот, і мають менший термін використання. Вода в них швидко стигне, адже електрочайник не має теплоізоляції.

Купувати термопот актуально для родин, де є маленькі діти або велика кількість членів сім’ї. Постійна наявність гарячої води дозволить швидко приготувати суміш для немовляти, пригостити чаєм або кавою усіх, хто зібрався за столом. На термопоті можна виставити необхідну температуру, яку слід підтримувати, наприклад, для дитячого харчування, для заварювання продуктів швидкого приготування, для гарячих напоїв тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Style