До запорізького краю після тривалих спортивних змагань повернулися учасники Паралімпіади-2020 у Токіо. Привітати спортсменів з перемогами прийшли представники місцевої влади, юні спортсмени та мешканці Запоріжжя.

Золота призерка, легкоатлетка Марія Помазан, звертаючись до зустрічаючих, подякувала всім за підтримку, яка так допомогла на відстані. Чемпіонка також розповіла, як готувалася до змагань і як пройшли самі ігри.

– Я чітко їхала за результатом. Складнощі, звичайно, є завжди. Приміром, перед самими змаганнями пройшов дощ, але і ці труднощі вдалося побороти. Я задоволена, що змогла вибороти перемогу та повернутися додому із золотою медаллю, – відзначила Марія Помазан.

Паралімпійська чемпіонка також подякувала своєму тренерові, без якого не мала б таких високих результатів, та повідомила, що вже найближчим часом розпочне готуватися до майбутніх змагань, щоб перевершити свої нинішні результати.

Своїми враженнями від ігор з присутніми поділився і Максим Ніколенко. У змаганнях з настільного тенісу запоріжець виборов бронзову медаль. Срібну спортсмен приніс збірній у дуеті з львів’янином Віктором Дідухом.

– Це вже мої треті змагання. Було важко, але ми змогли гідно відстояти та вибороти нагороди. Я також вдячний всім і кожному, хто доклав зусиль, щоб ми змогли поїхати на Ігри та повернутися назад. Спочатку відпочинемо, наберемося сил і почнемо підготовку до нових змагань та чемпіонатів. Наступні Паралімпійські ігри в Парижі, – розповів Максим.

Учасники Паралімпіади подякували всім за підтримку та пообіцяли, що завоюють для запорізького краю ще не одну нагороду.

 

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

32 − = 31