Голова Запорізької облдержадміністрації та лідер команди «Слуга Народу» в регіоні Віталій Боговін виводить Запорізьку область на перші місця національної програми «Велике будівництво». Дороги, школи, дитсадки, лікарні на Запоріжжі зводять та ремонтують швидше, ніж будь-де в Україні.

Під час звіту про 100 днів роботи на посаді голови Запорізької ОДА Боговін розповів про основні здобутки «Великого будівництва» у Запорізькій області.

Цього літа відпочивальники, що прямували до Азовського моря, побачили на власні очі, як ідуть роботи.

Завершено реконструкцію ділянок траси Н-30 «Василівка — Бердянськ» — 112,3 км! Тривають роботи на трасі М-18 «Запоріжжя — Василівка» — 123 км! За всю історію незалежності маємо рекордну кількість відремонтованих доріг.

На 100% завершено капітальний ремонт у запорізькій школі-інтернаті №7, гімназії «Софія» м. Дніпрорудне та гімназії №8 м. Мелітополь. Всі капітальні ремонти та реконструкції проводяться у зазначені терміни з урахуванням якості проведення робіт.

Найбільшим та найдорожчим об’єктом «Великого будівництва» у Запоріжжі є мости через Дніпро у Запоріжжі.

«Запорізькі мости — це флагман програми Президента «Велике будівництво». Відповідно до договору, термін будівництва мостів — 4 роки. Ми ж плануємо завершити через 2 роки. Роботи проводяться цілодобово. На цей рік заплановано фінансування у розмірі 3,7 млрд грн. До кінця 2020 року заплановано відкрити 1 смугу руху на мосту, який з’єднує Бабурку з о. Хортиця», — зазначив Віталій Боговін.

Триває будівництво Запорізької вітроелектростанції, що стане найбільшою ВЕС в Україні. Її потужність складе 500 МВт. Із таким показником вона увійде до п’ятірки найбільших в Європі. Цей інвестиційний проєкт залучить до Запорізької області міжнародний бізнес.

Останні місяці перед настанням холодів голова ОДА також присвячував початку опалювального сезону. Житлові будинки, об’єкти соціальної сфери готові на 90%. Зменшено тарифи на опалення у Вільнянську та Бердянську. Ведуться перемовини про зменшення комунальних платежів з місцевою владою інших міст.

«В області будується чимало об’єктів. Особливо я пишаюся тими, які ми розпочали будувати та вже завершили. Але наша робота не обмежується програмою «Великого будівництва». Маємо вирішувати проблеми людей на місцях. Планомірна робота триває, ми працюємо», — наголосив Віталій Боговін.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться