10 жовтня російська ракета поцілила у багатоповерхівку  і вщент зруйнувала один з під’їздів. Нині – завали розібрані, вже поновили й подачу води, газу та електрики. Тепер працюють над відновленням теплопостачання. 

З моменту влучання ракети минуло вже 2 місяці. Нині у будинку відновили майже всі комунікації: подали світло, газ та воду до усіх під’їздів. Тепла немає тільки в першому. Однак найближчими днями і цю проблему вирішать.

“Тільки через розрив ми не можемо дати тепло  в перший під’їзд, – каже голова ОСББ будинку по вул. Незалежної України, 80 Володимир Штабко. – Але ми також із цією халепою впоралися. Зробили металеву конструкцію, заклали туди трубу, завтра будемо монтувати її на даху. І я думаю, в людей вже до кінця тижня, я не хочу загадувати, але тепло буде.”

Для вирішення інших питань до будинку приїхали представники влади. Розповідають, розбирати завали розпочали через кілька годин після прильоту ворожої ракети. Через тиждень вже  підводили комунікації, нині — розглядають питання відновлення споруди. 

У зруйнованому будинку працювала спеціальна комісія, яка визначала рівень пошкоджень. У результаті фахівці зробили висновок, що споруду можна відновити. Тут не тільки відбудують зруйновані квартири, а й відремонтують пошкоджені.

“На основі цього звіту сьогодні майже закінчена процедура на підписання договору на проектування відновлення всіх ваших квартир, які постраждали за результатами руйнування. – зазначив заступник міського голови Запоріжжя  Віктор Гординський. – На сьогодні всі ці документи є. Залишилось декілька днів, щоб витримати формальності, і в подальшому почати процес проектування.”

А доки триває затвердження проєкту, мешканці будинку можуть отримати фінансову допомогу. Для цього їм слід звернутись до Управління соцзахисту Вознесенівської райадміністрації  та оформити статус вимушено переміщеної особи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Суспільство