Студенти та співробітники Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії провели сумісну толоку в реабілітаційному парку на Хортиці.

 

 
 
Поделиться

В минулу суботу студенти та співробітники комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради вийшли на свято праці у реабілітаційний парк на острові Хортиця. Напередодні, на заході, присвяченому Міжнародному дню студентів, ректор Хортицької національної академії Валентина Нечипоренко, звертаючись до студентів, закликала їх бути впевненими в майбутньому, долучатися до його розбудови, наголосила на тому, що академія любить активних, а бути активним в академії – цікаво й корисно і для себе, і для суспільства.

На сумісну толоку в реабілітаційний парк прибули студенти, викладачі, працівники академії – всі, кому небайдуже «завтра» острова Хортиця, тим паче, що студенти ы співробітники академії завжди раді долучитися до благородної справи – змінити рідний світ на краще.

На гомінких ділянках доладно працювали студенти. Заповідна зона, захаращена листям, хмизом і зламаними вітром галузками, на очах змінила свій вигляд. Активності й майстерності студентів можна позаздрити, адже саме вони причетні до того, наскільки швидко і вправно змінюється картина осіннього парку. Він наче помолодшав: смарагдові туї й розлогий ялівець звільнилися від опалого пожовклого листя, вичищені доріжки стрічками – змійками майнули у вікові хащі столітніх дубів. Дух натхнення і творчості бадьорить молодь, а під умілими молодечими руками клумби, засипані почорнілим листям, набувають певних обрисів. Долею реабілітаційного парку також переймається депутат Запорізької облради Ярослав Криль, направлена ним транспортна «важка техніка», а саме самоскиди, для вивезення сміття, перетворили важку роботу на дитячу забавку.

Студенти працювали в доброму настрої: «Але ж це наше, рідне, то чому б і не подбати. Готуємо подарунок, райський куточок, котрий радо прийме сім’ї дітей з особливими потребами. Сподіваємося, що їм буде тут затишно і зручно».

Після праці на свіжому повітрі підоспіла обідня перерва із класичними студентськими смаколиками: духмяні пиріжки з картоплею, капустою, яблуками і гарячий чай додали всім молодецького ентузіазму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Життя міста