В Україні триває друга хвиля мобілізації чоловіків віком від 18 до 60 років. Заклик резервістів третьої та четвертої черг до Міноборони оголошувати поки що не мають наміру.

Про це каже голова комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони Олександр Завітневич,

Він каже, що військовий стан, ймовірно, не закінчиться 23 серпня і буде продовжено. При цьому особового складу на передовій вистачає.

Передбачається, що найактивніша фаза війни настане восени, коли приїде вся західна зброя, а також американська за ленд-лізом. На сьогоднішній день, незважаючи на відчутну допомогу Заходу, ВСУ не вистачає сучасного озброєння, щоб за такий короткий термін перемогти.

У разі оголошення восени третьої хвилі мобілізації воювати підуть офіцери запасу та військовозобов’язані, які закінчили військові кафедри вузів. І тільки в четвертій хвилі згідно із законом можуть закликати всіх інших чоловіків без будь-якого військового досвіду, які підходять за віком та станом здоров’я.

При цьому до військкоматів приходить багато добровольців, яких можуть взяти позачергово, якщо в цьому є така необхідність. Люди з інвалідністю також підлягають призову і можуть служити в армії в межах області, де вони закликають. Можуть піти на службу і жінки деяких професій, і навіть ті, хто має “білий квиток”. На це вони мають добровільне право.

Неподалік Запорізької АЕС окупанти риють окопи — ФОТО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Публікації