У Запоріжжі, в рамках реалізації програми «Запорізький трамвай», налагодили збирання сучасних трамвайних вагонів.

Поделиться

У Запоріжжі, в рамках реалізації програми «Запорізький трамвай», налагодили збирання сучасних трамвайних вагонів.

Це дозволить за кілька років, при менших витратах, вирішити проблему з електротранспортом. Результати вже є – на міських маршрутах вже перевозять пасажирів три сучасні та комфортні трамваї зібрані запорізькими фахівцями.

До цього ситуація з рухомим складом міського трамвайного парку була не з кращих – вагони, які експлуатуються по 20 і більше років вимагали заміни або ремонту. Проблема стала поступово вирішуватися. Тепер запоріжці мають можливість добиратися на роботу та по своїх справах в комфортному, сучасному транспорті. Трамваї збираються на виробничій базі КП «Запоріжелектротранс», що в кілька разів дешевше обходяться бюджету міста, ніж їх купівля в інших містах України.

– До кінця грудня вийде на лінію ще один вагон. Кузов купується в іншому місті, все інше збирається в вагоноремонтних майстернях. Візуально вони також відрізняються від старих трамваїв і мають сучасний вигляд, – розповів генеральний директор КП «Запоріжелектротранс» Юрій Папач.

Новий вагон обладнано сучасною системою управління, частково низькопідлоговий – пристосований для проїзду людей з обмеженими можливостями, економічний у використанні електроенергії, комфортний всередині. Перші пасажири оцінили нововведення, зазначивши його переваги і комфортабельність.

Cообщает пресс-служба мэрии города.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Життя міста