Внаслідок ракетного удару по Запоріжжю госпіталізували трьох людей. Також є руйнування об’єктів цивільноі, житлової та промислової інфраструктури. 

Про наслідки обстрілу секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомив у Телеграмі

На місці влучання працюють рятувальники ДСНС, медики та комунальники.

Усім постраждалим надається невідкладна медична допомомога. Трьох людей транспортовано до лікарень. Серед них – дві дитини дев‘яти і п‘ятнадцяти років.

2 3

Нагадаємо, що російські загарбники готуються до наступу на Запорізькому напрямку 

 

Поделиться
Категорії:Регіон