У Приморську ЗСУ ліквідували командування підрозділу «Ахмат».

За попередніми даними, які команда РІА-Мелітополь отримала від розвідників, 12 червня у курортному Приморську ЗСУ відмінусовали командування підрозділу «Ахмат».

Нагадаємо, Тік-Токери Рамзана Кадирова розташувались на базі відпочинку «Лазурна». Всього близько 200 осіб. Серед них командування спецзагону швидкого реагування “Ахмат” (СОБР “Ахмат”) – спецпідрозділ у складі Росгвардії.

На базі відпочинку кадирівці проводили якусь нараду. Після потужних вибухів швидкі не викликали і до лікарні жодного пораненого чи загиблого не привезли.

За даними розвідників, територію від горіхового гаю й до самого Приморська орки оточили. І протягом всього дня 13 червня всіх цивільних, які хотіли проїхати до моря, рашисти розвертали і відправляли назад в місто.

Пояснювали кацапи це тим, що ні би то з бази відпочинку «Лазурна» йде евакуація.

Більше того, протягом всього дня над Приморськом літали гвинтокрили. На посадку за трупами та пораненими «вертушки» заходили більше 12 разів. Тому є припущення, що всіх постраждалих з командного складу СОБР «Ахмат» евакуювали гвинтокрилами в росію, а в місцеву лікарню не везли, щоб запобігти витоку інформації.

Спецоперацію проводили розвідники підрозділу ССО «Баднероги», «Фобос» і Оперативне Угруповання Військ Запоріжжя разом з артилерією ЗСУ.

Імена постраждалих, та загиблих з близького оточення Рамзана Кадирова на Запорізькому фронті, сподіваємось, дізнаємось дуже скоро від Генштабу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Регіон