У Запоріжжі пролунав вибух, який чула частина міста. Тривога не оголошувалась.

Сьогодні, 12 липня, близько 12:50 запоріжці чули звук вибуху. Тривоги у цей час не було оголошено.

Низька Телеграм-каналів повідомляють, що за попередньою інформацією, у передмісті обласного центру системою ППО було збито розвідувальний БПЛА ворога.

Інформація потребує підтвердження. Чекаємо на офіційну інформацію.

Поделиться
Категорії:Регіон