Ще кілька запорізьких дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вже цього року можуть отримати кошти на придбання власного житла. Частину грошей планує виділити місто, іншу профінансує держава.

Наразі в Україні та Запоріжжі продовжує функціонувати програма, згідно з якою здійснюється придбання житла для представників вказаних категорій. Фінансування проводиться як за рахунок державної субвенції, так і на умовах співфінансування з бюджету міста.

Зокрема, у 2019 році за рахунок державної субвенції кошти на придбання житла у Запоріжжі отримали 30 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2020-му через зміну законодавства місто не змогло взяти участь у цій програмі, але поточного року така можливість знову з’явилася.

Згідно з рішенням обласної профільної комісії, до загального списку на цей рік включили чотирьох представників вказаних категорій із Запоріжжя. Троє у віці старше 35 років, які раніше не отримали житло, одна людина – у віці від 16 до 23 років.

Зазначимо, що у результаті ті, хто потрапить до програми, отримають компенсацію на придбання житла і можуть його обрати та купити самостійно. За існуючими нормами, для представників вказаних категорій у віці від 16 до 23 років придбання житла у повному обсязі має фінансуватися за рахунок державної субвенції, у віці старше 35 років 70% фінансує місто, 30% – держава.

Поделиться
Теги:
РубрикиПубликации

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

35 + = 38