7 січня 2017 року Дитячо-юнацька спортивна школа «Спас» запрошує відсвяткувати свято Різдва Христового в козацькому колі. Початок заходу, що пройде на майдані «Героїв» (площа Фестивальна) об 11.00
7 січня 2017 року Дитячо-юнацька спортивна школа «Спас» запрошує відсвяткувати свято Різдва Христового в козацькому колі. Початок заходу, що пройде на майдані «Героїв» (площа Фестивальна) об 11.00
Організатором свята є Всеукраїнська федерація «Спас», Запорозьке Військо Низове «Запорозька Січ» за сприянням Обласної державної адміністрації. Партнери – компанії «Епіцентр», ЗОГ, «Горус».
В рамках заходу буде проведений перший фестиваль вертепів і колядників. Гостей чекає цікава програма: виступи артистів, козацькі розваги, шабельні бої, лицарський турнір, виставка майстрів, бої»Лава на лаву», а також святкові страви від запорозьких кухарів.