Лідери «Великої сімки» провели онлайн-саміт, де прийшли до висновку, що хочуть притягнути до відповідальності за війну в Україні особисто Володимира Путіна. При цьому РФ зобов’язана компенсувати всі збитки, завдані Україні.

Про це йдеться у спільній заяві лідерів.

 «Ми сповнені рішучості, що росії, зрештою, доведеться заплатити за відновлення критичної інфраструктури, пошкодженої чи зруйнованої внаслідок її жорстокої війни. Воєнні злочини та інші звірства не можуть залишатися безкарними. Ми притягнемо президента путіна та винних до відповідальності відповідно до міжнародного права», — кажуть у своїй заяві лідери.

Лідери G7 в черговий раз підкреслили, що будуть надавати допомогу Україні стільки, скільки це буде потрібно, й до тих пір, поки рф не забере свої війська з території нашої держави.

В саміті взяв участь і Президент України Володимир Зеленський. Голова Держави закликав G7 посилити військову допомогу, надавати Україні допомогу для збереження фінансової, енергетичної та соціальної стабільності, а також провести Глобальний саміт миру.

Росія вдарила по Запорізькій області: постраждали житлові будинки, – ФОТО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Політика