Я вже колись писала,що , мені щастить на хороших людей. Моє життя пов’язане з освітою, і не жалкую про це.

Працюючи завідувачем дошкільного навчального закладу №89 «Сонечко» Шевченківського району, розумію напевно, що жоден мій задум не був би втілений в життя без допомоги депутатів політичної фракції «Нова політика» від потужного підприємства «Мотор Січ».

В жодному районі міста Запоріжжя не ведуться такі масштабні перевтілення в закладах освіти, як в Шевченківському районі, завдяки роботі депутатського корпусу. Ремонти в школах, дитячих садках, оснащення необхідними меблями та методичними матеріалами. Велика увага приділяється оснащенню інклюзивних груп. Оновлюється вуличне обладнання, встановлено спортивні майданчики в школах, дворах району, дороги, тротуари, велопарковки…….напевно ще можна перераховувати не в один рядок, це все створюється людьми и для людей, для покращення якості життя містян.

Хочу звернутися з словами подяки до депутатів від фракції «Нова політика» Знаменського Сергія Анатолійовича, Лоцмана Сергія Леонідовича!

Без гучних слів і обіцянок! Цей вислів повністю характеризує відношення до справ Лоцмана С.Л.,та Знаменського С.А. Завдяки вашій допомозі в садочках і школах Шевченківського району створюються гідні умови для розвитку, виховання, навчання дітей.

Стосовно нашого ДНЗ 89 «Сонечко», так це із серії……мрії здійснюються! Здійснилася чергова моя мрія! Оновлений харчоблок! Завдяки депутатській допомозі Знаменського С.А., Лоцмана С.Л.,в нашому закладі зроблено ремонт на харчоблоці, замінено необхідне обладнання, меблі.

Серйозний підхід, розуміння наших потреб і завдань, дозволяють судити про високий професіоналізм Вашої діяльності.

Шановний Сергій Леонідович! Сергій Анатолійович!
Людина завжди живе з надією і вірою в доброту оточуючих його людей – безмежна подяка Вам за те, що на заклик про допомогу Ви реагуєте по справжньому!

Батьки вихованців ДНЗ №89 «Сонечко», адміністрація, колектив висловлюємо сердечну і щиру вдячність за створення сприятливих умов для життя дітей. Ви даруєте не просто матеріальні цінності, Ви даруєте щасливе дитинство нашим вихованцям!

З повагою завідувач ДНЗ 89 «Сонечко» Світлана Сукач.

Читайте также: Нардеп создал сказку для малышей двух детсадов «Сказка» и «Родничок» в Варве на его родной Черниговщине.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться