Згідно з даними Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), очільник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров суттєво оновив свій автопарк. Відповідні зміни були внесені до його майнової декларації у вересні 2025 року. 

Деталі покупки:

  • Марка та модель: Toyota Camry (9-те покоління, представлене наприкінці 2024 року).

  • Рік випуску: 2025.

  • Дата придбання: 5 вересня 2025 року.

  • Вартість: 2 029 528 гривень.

  • Продавець: ТОВ “АВТОСАМІТ УКРАВТО” (офіційний дилер Toyota в Україні).

Читайте також: Нічний жах у Запоріжжі: Масована атака дронами та ракетами, загинула 7-річна дитина

Аналіз вартості

На момент покупки Іваном Федоровим, ціна авто (понад 2 млн грн) відповідала вартості найвищої комплектації (Premium) нової гібридної Camry. Це найсучасніша версія бізнес-седана від японського виробника, яка офіційно з’явилася в українських автосалонах у 2025 році.

Що було в автопарку раніше?

До придбання власного автомобіля, посадовець у своїй декларації за 2024 рік зазначав лише один транспортний засіб:

  • BMW X6 (2014 року випуску): Кросовер належав брату очільника ОВА, Олександру Федорову. Іван Федоров користувався автівкою безоплатно.


Контекст

Декларування суттєвих змін у майновому стані є обов’язковою процедурою для державних службовців такого рангу. Повідомлення було опубліковане 10 вересня 2025 року, відповідно до вимог антикорупційного законодавства.

 

Поделиться
Категорії:Регіон