Перукарні та косметичні послуги – це далеко не найпростіша робота. У перукарів у 17 разів більше шансів захворіти на дерматит, ніж у інших професіоналів. При фарбуванні, миття, ополіскуванні та роботі з фарбою для волосся рекомендується використовувати одноразові рукавички, щоб захистити шкіру рук від реакцій на агресивні речовини та бактерії, які можуть призвести до дерматиту. 

Якщо руки знаходяться у воді дві або більше годин на день, це також може спричинити дерматит. Щоб цього уникнути, по можливості слід одягати рукавички. До речі, нітрилові рукавички купити можна на сайті tpro.com.ua. Нижче розповімо, які одноразові рукавички краще обрати для салонів краси.

Який матеріал перчаток вибрати?

Найчастіше ідеальні салонні рукавички повинні бути одноразовими. В одноразових рукавичках використовуються три основні типи матеріалів: нітрил, латекс та вініл.

Нітрилові рукавички

Нітрил – штучна триполімерна речовина, яка не містить будь-яких натуральних білків, які є в латексі, але при цьому залишається еластичним, рухливим і дуже міцним, ідеально підходить для чутливої шкіри. Вони відмінно підходять для знебарвлення та фарбування волосся.

Гумові рукавички

Рукавички виготовлені із соку натурального каучуку, еластичного та гнучкого матеріалу, який іноді викликає у деяких людей сенсибілізацію, викликаючи подразнення шкіри. Якщо поінформованість не викликає занепокоєння, тоді латекс може бути корисним, оскільки він трохи зручніший і маневреніший за синтетичні альтернативи.

Вінілові рукавички

Вінілові рукавички також виготовляються із синтетичного матеріалу і часто є найдешевшим варіантом. Зазвичай вони мають вільнішу посадку, але можуть бути менш міцними, ніж нітрилові. Вони ідеально підходять для менш небезпечних застосувань, таких як миття та ополіскування волосся.

Захист рук життєво важливий в різних сферах діяльності, але не більше, ніж волосся і краса, де правильні рукавички можуть бути різницею між наданням відмінного обслуговування і безладом. Найголовніше, якісні захисні рукавички гарантують, що руки ваших співробітників будуть гігієнічними та будуть захищені від подразників та хімікатів, які можуть перешкодити догляду за волоссям та косметичним процедурам. Хоча переваги носіння рукавичок можуть бути очевидні для фахівців у галузі медицини, стоматології та хімії, косметологи та перукарі також можуть отримати велику користь із захисту, яку рукавички забезпечують для фарбування волосся та запобігання фарбуванню та хворобам шкіри цією хімічною речовиною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Style