Сифон для умивальника виконує кілька важливих функцій у кожному домі, тому вибирати його варто усвідомлено. Його основне завдання, звичайно, відводити воду з раковини в каналізацію, але це не тільки. Сифон також відповідає за зупинку газів і неприємних запахів з каналізації. У деяких ванних кімнатах сифон знаходиться на виду, що також виконує естетичну функцію. 

Вибираючи сифон для умивальника, варто враховувати, яку функцію він буде виконувати – чи не тільки практичну, але і візуальну, а також до якого типу умивальника він буде підключатися. В Україні придбати сифони високої якості за демократичними цінами можна на сайті – truber.com.ua/sifon-dlya-umyvalnika. Давайте докладніше розглянемо різні види сифонів для умивальників.

Види сифонів для умивальників

При виборі сифона необхідно звернути увагу на те, для якого сантехнічного вузла він призначений – для ванни або біде слід вибрати інший сифон, а для умивальника інший. Вони відрізняються способом установки, діаметром зливу і навіть можливістю підключення переливу. Сифони, що містять всі необхідні для складання елементи, являють собою т.зв повні моделі. У свою чергу, напівсифони – це моделі, сифон і злив яких входять до складу змішувача. На ринку представлені два основних типи сифонів для умивальників – пляшковий і трубчастий. Також в пропозиції магазину є моделі абсолютно нестандартних форм.

Вибір сифона часто продиктований наявним простором під умивальником, так як одні мають вертикальну конструкцію, а інші – горизонтальну. Пам’ятайте, однак, що обрана нами модель істотно вплине на функціональність цієї установки, а також на тривале використання умивальника з встановленим поруч сифоном. Тож яку модель вибрати – трубний чи пляшковий сифон, чи, можливо, нестандартний, дизайнерський?

Труба, пляшка або нестандартний сифон – що вибрати?

Пляшкові сифони – вертикальні

Пляшкові сифони – найвідоміші моделі сифонів. Внизу у них є ємність для води, яка часом нагадує за формою пляшку. Це рішення, безсумнівно, підійде для невеликих ванних кімнат, оскільки завдяки своєму дизайну воно не займає багато місця.

Трубні сифони – горизонтальні

Трубні сифони мають форму, схожу на букву «U». Вони не тільки ефективні, але й рідко засмічуються, тому вважаються надзвичайно практичними. Як правило, трубчасті сифони встановлюють біля вбудованих умивальників, де трохи більше місця.

Нестандартні сифони – конструктор

Цей вид сифонів характеризується незвичайною формою, що найчастіше обумовлено естетичними міркуваннями. Такі стилізовані сифони дозволяють підібрати дизайн окремих елементів системи водопостачання та каналізації до стилю всього інтер’єру.

Який сифон для настільного умивальника?

Установка сифона для настільного умивальника відбувається так само, як і для інших умивальників. Тому, якщо ми збираємося сховати його в шафу, ви можете легко вибрати дешевшу модель, наприклад, пластикову. Однак, якщо ми хочемо це показати, нам слід вибрати набагато елегантнішу модель, наприклад, виготовлену з хромованої сталі.

У магазинах, як стаціонарних, так і в інтернеті, крім традиційних моделей, ви також знайдете широкий вибір дизайнерських сифонів. Ми легко знайдемо такий, який ідеально впишеться не лише в останні тенденції та сучасний дизайн, але й у весь облаштування нашої ванної кімнати. Роблячи вибір, враховуйте як форму, так і матеріал, з якого виготовлений сифон. І в цьому випадку вибрати дійсно є з чого. Дизайнери зробили акцент не тільки на пластику, а й на сталі, металі, латуні та кераміці. Більше того, в хороших магазинах сантехніки можна знайти сифони наймодніших кольорів. Крім класичного білого і хромованого, є моделі в чорному кольорі, полірованій латуні і навіть під старовинну бронзу.

Хоча вибір сифона для умивальника може бути трудомістким завданням, варто витратити на це трохи більше часу, особливо якщо ми маємо намір його виставити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Гроші