27 липня під час сессії влада Запоріжжя прийняла остаточне рішення, що централізоване постачання гарячої води в місті не відновлять.

Про це пише Суспільне.

Відмічається, що відключення гарячої води розвантажить міську скарбницю, сімейний бюджет споживачів та дозволить заощадити 15% природного газу, необхідного для опалення будинків, – таке пояснення дав секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

“56% жителів Запоріжжя вже не користуються цими послугами. Більша частина використовує у своєму побуті бойлери та водонагрівачі. По-друге, ми підрахували й отримали дані, що та людина, яка має бойлер, витрачає 7 тисяч 300 гривень у рік, а людина, яка користується централізованим водопостачанням, витрачає 12-16 тисяч гривень на рік”, – сказав він.

Ми є а Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

“На жаль, зараз ми не можемо надавати таку послугу, тому що її вартість становить 500 мільйонів гривень за один опалювальний сезон. Плюс, треба врахувати зменшення лімітів по газопостачанню, які вже затверджені”, – сказала депутатка Запорізької міськради від партії “Слуга народу” Регіна Харченко .

Війна. Ситуація щодо російського вторгнення станом на 28 липня на запорізькому напрямку

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:ЖКГ Новини