Гарячої води в Запоріжжі більше не буде: пояснення Куртєва
27 липня під час сессії влада Запоріжжя прийняла остаточне рішення, що централізоване постачання гарячої води в місті не відновлять. Про це пише Суспільне. Відмічається, що відключення гарячої води розвантажить міську скарбницю, сімейний бюджет споживачів та дозволить заощадити 15% природного газу, необхідного для опалення будинків, - таке пояснення дав секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. "56% жителів Запоріжжя вже не користуються цими послугами. Більша частина використовує у своєму побуті бойлери та водонагрівачі. По-друге, ми підрахували й отримали дані, що та людина, яка має бойлер, витрачає 7 тисяч 300 гривень у рік, а людина, яка користується централізованим водопостачанням, витрачає 12-16 тисяч гривень…
