Осінь – прекрасний час для збору врожаїв, підбиття підсумків і, звісно ж, для свят! Саме восени українці влаштовували справжні свята гумору, щедрості – ярмарки, як підсумки своєї праці протягом сезону.

Поделиться

Хто з українців жодного разу не чув слова «ярмарок»? Невже є такі? Свято праці і спілкування, придбання товарів і гарного настрою, розпродажу одягу і щастя, де діяли постійні знижки цін на продукцію і посмішки.

 

Осінь – прекрасний час для збору врожаїв, підбиття підсумків і, звісно ж, для свят! Саме восени українці влаштовували справжні свята гумору, щедрості – ярмарки, як підсумки своєї праці протягом сезону.

У садочку №89 «Сонечко» 1 листопада відбувся осінній ярмарок «До Солохи на пироги!». Це було справжнє свято краси, таланту, доброти, щирості. Працівники садочку разом з батьками по-святковому вбрали музичну залу. Гарбузи, лопата, сіно, вишиті рушники, чудові заквітчані хусточки – було усе, щоб передати атмосферу українського дійства.

Завітала до дітей чарівна Солоха, а до неї в гості – прекрасна Осінь. А який же ярмарок без Циганки? Весела Циганка грала з малечею. У грі «Варимо борщ, варимо компот» перевірялися хазяйські навички вихованців. Їм треба було швидко розділити овочі та фрукти. У народній забаві «Посади картоплю» дівчатка перетворилися на симпатичних Картоплинок, а хлопці їх саджали, вирощували та збирали врожай. А для найменших пройшла весела гра «Збери яблука»: малеча розбирала фрукти за кольорами.

Після ігор невгамовна Циганка зажадала віршиків, пісень і танців. Усі дітки підготувались до цього і продемонстрували, на що здатні.

Також відбувся майстер-клас з розмальовування гіпсових фігурок і неймовірний аукціон «Кіт у мішку», де щедрі покупці платили за товар, який було сховано у таємничій чорній скрині.

І нарешті розпочався ярмарок. Скільки всього було на столах! Наші мами-чарівниці напекли усіляких смаколиків: печиво, тістечка, пампушки, булочки, кекси. Дітки теж готувалися заздалегідь до цього свята: для ярмарку принесли іграшки, цікаві книжки, навіть саджанці квітів.

Щедрою та гостинною видалася ця осінь. Свято вийшло веселим, світлим. Сподіваємося, що наступні будуть ще кращими!

Завідувач ДНЗ №89 С.І. Сукач

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться