Багато власників собак обирають один найкращий вид сухого корму та залишаються при цьому на протязі тривалого періоду. Здебільшого вони впевнені, що такий підхід – правильний, оскільки їхній вихованець звикає, добре почувається і не проявляє алергії. Та ветеринари рекомендують періодично змінювати сухий корм. У статті ми розглянемо основні причини, як часто і чому слід змінювати корм для собак. 

Важливо пам’ятати, що собакам, як і будь-яким іншим ссавцям, потрібна різноманітна їжа та поживні речовини для нормального функціонування. Зміна корму сприяє різноманітності, що має позитивний вплив на здоров’я собак.

Також, незважаючи на вибір високоякісного корму, може виникнути дефіцит або надлишок певних речовин. Різні бренди мають відмінності в складі, і зміна корму дозволяє уникнути негативних наслідків нерівномірного харчування.

Різноманітність – ще одна важлива перевага зміни корму, яка допомагає уникнути перебірливості та забезпечити задоволення від харчування. Вихованець може набриднути на однотипну їжу, що призводить до втрати інтересу до неї та, відповідно, до втрати ваги та енергії.

Алергічні реакції також можуть виникнути внаслідок тривалого вживання одного виду корму. Зміна корму періодично може запобігти цим реакціям та зберегти здоров’я вашої тварини.

Рекомендується змінювати корм кожні два-три місяці. Також можна випробовувати різні марки кормів, звертаючи увагу на склад. Якщо ваша тварина задоволена попереднім кормом, змініть лише основний інгредієнт, але слідкуйте за реакцією тварини.

Після ретельного розгляду основних причин та переваг зміни корму для собак стає очевидним, що це може бути корисним кроком для забезпечення оптимального здоров’я та добробуту вашого чотирилапого друга. Зміна корму допомагає подарувати вашій тварині різноманітність, необхідну для збалансованого харчування.

Важливо зазначити, що такий підхід слід враховувати індивідуальні особливості вашого вихованця. Реакція собаки на новий корм може бути різною, і тому рекомендується здійснювати зміни поетапно, слухаючи відгуки ветеринарів та спостерігаючи за змінами в стані та поведінці тварини.

Загалом, періодична зміна корму входить в комплекс заходів з догляду за собакою та може сприяти її тривалому та активному життю.

Джерело статі: https://puhnasti.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Суспільство