Продаж нерухомості здається простою справою. Існуючі власники та нові покупці стикаються з неочікуваними проблемами на кожному кроці. На щастя, вам не обов’язково це робити самостійно – варто скористатися допомогою ріелтора, який проведе вас через усі етапи угоди. Подивіться, що характеризує професійного ріелтора, докладніше – на веб-сторінці

Агент з нерухомості – потрібен чи ні?

Ринок нерухомості динамічно розвивається – важко встигати за зміною цін, складним правовим регулюванням і сучасними тенденціями. Купівля, продаж або оренда будинку чи квартири вимагає досвіду, знання місцевого ринку та професійних знань. Варто довірити оформлення важливої ​​угоди професіоналу. Професія агента з нерухомості стає все більш шанованою в суспільстві.

Чому варто обрати співпрацю з агентом з нерухомості?

Купуючи або продаючи квартиру з досвідченим агентом, ви можете розраховувати, серед іншого, на:

  • економію часу,
  • регулювання правового статусу нерухомого майна,
  • перевірку довіри до іншої сторони угоди,
  • допомогу в пошуку нотаріуса та оформленні кредитних формальностей,
  • поради щодо переоформлення договорів з постачальниками енергоносіїв, газу тощо після купівлі квартири.

Як розпізнати хорошого агента з нерухомості?

Якщо ви плануєте продати або купити нерухомість, ви, мабуть, знаєте, що на ринку працюють тисячі агентів. Багато з них справжні професіонали, але деякі агенти не завжди виконують свої обіцянки. Як вибрати хорошого агента з нерухомості? Варто звернути увагу на кілька факторів.

Хороший брокер запросить вас на зустріч

Електронного листування та телефонної розмови недостатньо, щоб розпізнати професіонала. Хороший агент з нерухомості не запропонує Вам співпрацю без попередньої зустрічі. Безпосередній контакт між агентом і клієнтом надзвичайно важливий. Це гарна можливість поговорити про ваші очікування щодо потенційного постачальника послуг. Інформаційна зустріч не обов’язково закінчується підписанням договору – досвідчений агент не тисне на вас, а достовірно оцінить ринкову вартість нерухомості та уважно вислухає ваші потреби.

Виберіть консультанта, з яким вам буде комфортно спілкуватися – велика ймовірність, що агент, який обслуговує вашу нерухомість, також викличе позитивні емоції у потенційних покупців, що значно підвищить шанси на швидкий продаж.

Виберіть агента з хорошими рекомендаціями

Перш ніж зробити свій вибір, варто ознайомитися з думками попередніх клієнтів агента. Високий середній рейтинг свідчить про професіоналізм і відданість агента. Якщо у вас немає друзів, які могли б порадити вам хорошого брокера, перевірте свій комп’ютер. Відвідайте соціальні мережі або веб-сайти агентств нерухомості та знайдіть відгуки. Задоволені клієнти часто рекомендують консультантів, які допомогли їм здійснити угоду – так можна знайти справжнього експерта на місцевому ринку.

Портфоліо пропозицій – ви на це звертаєте увагу?

Чи знаєте ви, що перед початком співпраці варто ознайомитися з портфоліо пропозицій агента з нерухомості? Якщо ви хочете знайти агента, який швидко продасть вашу нерухомість, вибирайте професіонала зі свого регіону – деякі агенти працюють лише в одному місті, районі чи обраному житловому масиві. Обмеження певною територією підвищує їхню продуктивність, оскільки вони можуть ефективно використовувати налагоджену мережу контактів, що складається з покупців, продавців та інвесторів.

Пам’ятайте, що пропозиції в Інтернеті – це лише частина портфоліо! Кращі агенти продають нерухомість поза ринком – це означає, що квартира, будинок або ділянка знаходять нового покупця ще до того, як з’являються на рекламних порталах.

Досвід роботи в галузі – запорука успіху!

Очевидно, що ви хочете довірити продаж нерухомості агенту, який чудово знає свою справу. Багаторічна діяльність у цій складній галузі означає, що досвідчений посередник може впоратися з будь-яким викликом. Під час інформаційної зустрічі ви можете запитати агента про його чи її минулий досвід. Хороший агент із задоволенням розповість вам про свої найбільші успіхи і пояснить, чому з ним варто працювати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться