Данія вирішила додатково виділити 110 млн євро на військову підтримку України.

Про це на церемонії відкриття Конференція північноєвропейських союзників з підтримки України у Копенгагені сказала прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Щодня українці платять непосильну ціну за безжальність путіна… Ми вражені героїзмом та стійкістю захисників та народу України. Ваша стійкість непереможна, але ви не можете вистояти в цій нерівній війні самотужки. Ми всі повинні продовжувати надавати та збільшувати підтримку України зброєю, тренуваннями, розмінуванням, фінансово. І сподіваюсь, що ми зможемо тут сьогодні узгодити ще більше внесків, і, звичайно, Данія готова виконати свою частину. Сьогодні ми можемо оголосити про новий вклад у розмірі 110 млн євро на зброю, оснащення та тренування”, – каже Фредеріксен.

 

Крім того, вона підкреслила, що нинішня війна стосується не лише територій та кордонів, це війна переконань: між демократією і тиранією та за ті цінності, на яких грунтується Європа, вільний світ.

Ми є в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

“Ми повинні запитати самих себе, чи ми маємо мужність відстоювати свої цінності, чи готові боронити основи світового порядку, чи допомагатимемо нашим друзям, коли їм це потрібно? Відповідь на це питання вирішить майбутнє”, – наголосила Фредеріксен.

Китай назвав США “головним призвідником” війни в Україні

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Новини Політика