На площади «Козацьке коло» на Хортице организовали новогодний городок, но не всем жителям Запорожья был по душе репертуар песен, который там звучит.

Там, как рассказывают посетители, через песню звучали российские исполнители. Это считают неуместным, с учетом того, что финансируется городок из областного и городского бюджетов.

Об этом написал Виктор Нукеусс на странице Национального заповедника.

 
«Дуже не хочеться перетворювати свою сторінку у книгу скарг, бо негатива і так скрізь вистачає. Тому я був дійсно радий побачити яскраве різдвяне містечко, яке нещодавно відкрили на Хортиця Національний заповідник — Khortytsia National Reserve . В морозний вечір буднього дня там гуляло чимало людей! Добре, що можна було зігрітися чаєм чи глінтвейном з яток. Навіть туалет працював). Великим позитивом також була присутність патрульної поліції на парковці і за збереженість вікон в машині можна було не перейматися.
Був я радий, поки не відкрив двері автомобіля. Над усією цією красою лунав ВІА Самацвєти. Ну, думаю, буває. Але через одну англомовну я почув щось з репертуару Мусліма Магомаєва. WTF? Це вже не співпадіння!
Але невдовзі я почув те, що мене вкрай обурило! «Русская мєтєліца» Ольги Воронєц! Серйозно?
Це ті «нові сенси» Хортиці про які нам так довго розповідали? За пів години не пролунало жодної української композиції. Хто складав плей-лист і хто несе за це відповідальність?», — пишет Виктор Нукеусс .
Читайте также:

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться