На сьогодні вартість газу в Європі складає 3300 доларів США за кубометр, в цьому винен енергетичний шантаж з боку Росії.

Про це президент Зеленський розповів у відеозверненні.

“Російська антиєвропейська політика має справді руйнівний характер, але в стратегічній перспективі – для самої РФ. Не буде більше такого гравця на енергоринку Європи, як Росія”, – сказав Володимир Олександрович, додавши, що ситуація складна, але більшість європейських країн підійшли до проблеми дуже відповідально і роблять усе, щоб захистити себе.

Зеленський запевнив, що уряд України тісно координує дії з партнерами у питаннях енергетики, а державні компанії роблять все, аби країна була готова пройти цей надскладний опалювальний сезон.

Ми є в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

“Він дійсно буде найскладнішим в нашій історії. І ми зараз у таких обставинах, коли вже зрозуміло, що ворог не досягне своїх цілей, але ще потрібен час, ще потрібні зусилля, щоб російський розрахунок зламався, щоб вони програли і в цьому”, – підсумував президент.

“Уряд України, наші державні компанії роблять все, щоб ми були готові пройти цей зимовий сезон, а він справді буде найскладнішим у нашій історії”, – сказав президент України у відеозверненні.

Неповнолітній мешканець Запоріжжя пограбував дитину, – ФОТО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Політикум