В ніч проти 22 жовтня окупанти РФ завдали ракетного удару по Запорізькій області.

Про це повідомив очільник ЗОВА Олександр Старух.

“Уночі нанесено два ракетні удари по селу Зарічне Комишуваської громади”, – ідеться в повідомленні.

Старух зазначив, що обійшлося без потерпілих і серйозних руйнувань.

– На щастя, обійшлося без постраждалих та серйозних руйнувань.

2 11 3 10

200тые, 300тые и разбитая техника: ВСУ нанесли поражение противнику вблизи Энергодара

Поделиться
Категорії:Новини