Очільник ЗОВА Олександр Старух розповів про ситуацію у області, процес евакуації та про роботу контррозвідки.

Ворожі сили не припиняють обстріли українських населених пунктів. В цей час Запоріжжя продовжує приймати евакуйованих з тимчасово-окупованих територій осіб, які перетинають лінію зіткнення та переміщуються у більш безпечні регіони України.

– Останні місяці евакуація проходить стабільно, до 1500 людей щодня. Динаміка незмінна, 35-45% з евакуйованих – мешканці Херсонської області. З Маріуполя до 100 людей щодня. Більше половини – це мешканці Запорізької області, з Мелітопольського, Василівського, Пологівського та Бердянського районів, – повідомив Олександр Старух.

Читайте нас у Телеграм – завжди актуальні новини.

Лінія зіткнення проходить у 40 км від обласного центру. Військові захищають безпеку цивільного населення. Запоріжжя приймає людей, які евакуюються, та направляє їх далі, на більш безпечні території у центральній та західній частині України.

На Українсько-Білоруському кордоні повідомляють про активізацію спроб проникнення ДРГ. У Запорізькій області ситуацію тримають під контролем та роблять все для попередження проникнення ворожих агентів.

– Люди, коли приїздять, проходять через пункт перевірки. Їх перевіряють спеціальні служби, національна поліція та інші. Над попередженням проникнення працюють контррозвідувальні органи, які здійснюють відповідні заходи, – запевнив Олександр Старух.

64 обстріли за добу: яка обстановка у Запорізькій області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться