У ніч на 23 червня російські війська атакували об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури Запоріжжя. Внаслідок ударів пошкоджено автозаправну станцію та автостоянку, поранення отримала молода жінка. 

Першою ціллю стала автозаправна станція. Ворожий дрон пошкодив приміщення, навіс та металеві опори. Постраждала 23-річна жінка, якій медики надали необхідну допомогу.

Другий удар прийшовся на автостоянку. Там пошкоджено п’ять великовагових автомобілів, виникла пожежа. Рятувальники ліквідували займання, постраждалих не було.

Ці атаки вкотре підтверджують системне нищення цивільної інфраструктури ворогом, який цілеспрямовано б’є по об’єктах, що не мають жодного військового значення.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ авіаударом знищили міст у Василівці на Запоріжжі: ізоляція логістики ворога.

 

 

 

Поделиться
Категорії:Регіон