У ніч на 23 червня російські війська атакували Запорізький район. Внаслідок удару пошкоджені приватні будинки та об’єкти цивільної інфраструктури, серед яких станція технічного обслуговування та автозаправка.

У ніч на 23 червня російські війська завдали удару по Запорізькому району. За повідомленням голови ЗОВА, пошкоджені приватні будинки та господарські споруди. Серед об’єктів, що постраждали, — станція технічного обслуговування та автозаправна станція.

До медиків звернулися двоє людей: чоловік та 73-річна жінка. Їм надана необхідна допомога.

Цей удар став черговим прикладом системних атак Росії на цивільну інфраструктуру регіону. Ворог продовжує цілеспрямовано нищити житлові будинки та об’єкти, що не мають жодного військового значення.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ авіаударом знищили міст у Василівці на Запоріжжі: ізоляція логістики ворога.

Поделиться
Категорії:Регіон