За час повномасштабної війни російські загарбники зруйнували будинки та квартири українців на загальну суму $31 млрд, а загальні втрати економіки, з урахуванням пошкодженої інфраструктури, становлять $564-600 млрд.

Про це йдеться в аналізі KSE, опублікованому на офіційному сайті, пише Обозреватель.

«У нових розрахунках найбільше зростання збитків склало збільшення кількості пошкоджених та зруйнованих житлових будинків у результаті бойових дій. За останніми оцінками аналітиків проекту, через війну зруйновано або пошкоджено 35.2 млн квадратних метрів житлового фонду на $31 млрд. Порівняно з попередніми розрахунками цей показник виріс майже на $1.3 млрд», – йдеться у матеріалі.

Від руйнувань житлового фонду найбільше постраждали такі міста як Маріуполь, Харків, Чернігів, Суми та Рубіжне. Про це свідчить аналіз, який здійснюється у рамках проекту «Росія заплатить» командою KSE Institute (аналітичний підрозділ Київської школи економіки) за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства з реінтеграції тимчасово окупованих територій та Міністерства інфраструктури.

Читайте також:

В МВС повідомили, що російські війська найближчим часом змінять свою тактику

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться