Величезних втрат на Запорізькому напрямку зазнали російські окупанти.

Про це повідомляють у Генштабі ЗСУ

Так, два дні тому у Мелітополі був знищений штаб одного з ворожих підрозділів.

Крім того, в районах Кінських Роздор, Владівки й Благовіщенки наші захисники знищили 2 ворожих склади з боєприпасами, стільки ж одиниць БМ-21 «Град», а також ЗРК С-300. Близько 100 окупантів загинули та поранені.

Весам – приятные новости, а Овнам пора решать финансовые вопросы: гороскоп на вторник, 15 ноября

Поделиться
Категорії:Новини Регіон