Інженерний навчально-науковий інститут Запорізького національного університету запрошує майбутніх абітурієнтів до вступу за фаховим напрямком 263 “Цивільна безпека” за освітньо-професійною програмою “Охорона праці”.

Незалежно від  форми власності підприємства, така посада як інженер з охорони праці, повинна на ньому існувати,  адже обов`язок будь-якого роботодавця це забезпечення  максимально безпечних  умов  для кожного в його організації.

У процесі виконання своїх професійних обов’язків на підприємствах всіх форм господарювання, кожен день працівники  ризикують  не тільки власним здоров’ям, але в окремих випадках – і власним життям. Тому необхідно мати спеціаліста з охорони праці, людину, яка буде контролювати безпеку.

Відповідно до «Закону України про охорону праці» кожен роботодавець, незалежно від форми власності організації, зобов’язаний забезпечити своїм працівникам безпечні умови праці, а саме: проводити навчання безпечним методам і прийомам виконання роботи, в встановлених законодавством випадках видавати засоби захисту (індивідуальні або колективні), проводити інструктажі з охорони праці.

Для вступу до Інженерного інституту ЗНУ в 2021 році на перший курс зі спеціальності 263 “Цивільна безпека” за освітньо-професійною програмою “Охорона праці” на базі повної загальної середньої освіти необхідно сертифікати ЗНО з профільних предметів:

  1. Українська мова та література
  2. Математика
  3. Фізика або Іноземна мова

Зацікавився? Для більш детальної інформації звертайся: Офіційний сайт ЗНУ https://www.znu.edu.ua/

Сайт приймальної комісії ЗНУ https://pk.znu.edu.ua/

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

− 1 = 2