Сьогодні, 19 серпня, ЗМІ Енергодара повідомляють, що російські військові почали виводити техніку з міста.

Техніку переправляють до найближчих сіл, повідомляє Telegram-канал “Енергодар Сьогодні”.

Ось тількі навіщо окупанти це роблять – наразі не відомо.

“Можливо, це просто вистава, яка має показати, що Росія демілітаризувала Запорізьку АЕС”, – йдеться у повідомленні.

Ми є в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

Нагадаємо, генеральний секретар Організації об’єднаних націй Антоніу Ґутерреш за підсумками зустрічі з президентом Володимиром Зеленським і президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом у Львові сказав, що Територію Запорізької атомної електростанції потрібно терміново демілітаризувати.

Запорізька Студія театрального мистецтва «PERFORMANCE» показала прем’єру вистави «Чоловік та жінки або Шалені дні Ананія Горунського»

Поделиться
Категорії:Новини Політика