Після перерахунку пенсій у квітні пенсії членам сімей загиблих військовослужбовців збільшилися в середньому на 1,5 тис. грн.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики України

Так, кожен із непрацездатних батьків, дружина (чоловік) загиблого (загиблої)  у бойових діях на території України отримуватиме 7 800 грн, діти загиблих – 6 100 гривень.

Крім того, забезпечено  щомісячну доплату (до 2000 грн) після перерахунку пенсії в разі втрати годувальника кожному з батьків, дружині, (чоловіку) та одному з непрацездатних членів сім’ї.

Гарантії щодо пенсії стосуються також членів сімей загиблих добровольців територіальної оборони, адже з квітня на добровольців територіальної оборони поширені підвищені пенсійні гарантії, передбачені для військовослужбовців. Тож вони також будуть отримувати:

7 800 грн — на кожного з батьків та подружжя,

6 100 грн — на кожну дитину.

Крім того, добровольцям Сил територіальної оборони та іншим особам, які увійшли у склад добровольчих формувань територіальної громади надано право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками — 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок.

Війна. Окупанти РФ знищили будинки та квартири українців на $31 млрд

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться