Пріоритетним напрямком розвитку будь-якої держави, насамперед, має бути захист навколишнього середовища та зменшення негативного впливу на нього. Звісно, вирішення даної проблеми неможливе без висококваліфікованих фахівців – технологів з захисту навколишнього середовища.

Запорізький Національний Університет Інженерного навчально-наукого інституту запрошує майбутніх абітурієнтів до вступу за фаховим напрямком 183 “Технології захисту навколишнього середовища”.

Кафедра прикладної екології та охорони праці вже понад 40 років займається підготвкою фахівців цієї галузі.

Адже інженерна екологія – це наука про взаємодію технічних і природних комплексів, що вивчає області проектування та створення ресурсозберігаючих технологій, екологічно безпечних споруд і промислових виробництв та управління ними, реалізацію інженерно-екологічних рішень для раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища.

Для вступу до Інженерного інституту ЗНУ в 2021 році на перший курс зі спеціальності 183 “Технології захисту навколишнього середовища” на базі повної загальної середньої освіти необхідно сертифікати ЗНО з профільних предметів:

  1. Українська мова та література
  2. Математика
  3. Історія України або Біологія, Ін.мова, Географія, Фізика

Зацікавився? Для більш детальної інформації звертайся: Офіційний сайт ЗНУ https://www.znu.edu.ua/

Сайт приймальної комісії ЗНУ https://pk.znu.edu.ua/

Поделиться
РубрикиОбщество

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

72 − = 63