Перед початком самиту НАТО в Мадриді опозиційний депутат у Німеччині звинуватив уряд канцлера Олафа Шольца в тому, що він нібито «хоче нав’язати Україні мир» – і тому «недостатньо» та із «затримками» забезпечує її необхідним важким озброєнням.

Про це пише ua.news.

 «Можна було передбачити, що Україна перейде до оборони, тому що зброя була обіцяна лише кілька тижнів тому, але так і не була доставлена (на 29 червня кілька переданих німцями САУ вже застосовуються на фронті, не рахуючи всього іншого. — Прим. ред.)», – сказав Родеріх Кізеветтер (ХДС) в інтерв’ю Passauer Neue Presse.

Кізеветтер, посилаючись на внутрішні документи бундесверу, заявив, що Німеччина могла б надати Україні «велику кількість БМП Marder, а також артилерію й танки Leopard».

 «Німеччина дуже і дуже багато чого ускладнила Україні. Очевидно, вони хочуть нав’язати мир, заморивши Україну голодом, поставляючи лише невелику кількість важливої зброї. <…> Якщо зараз НАТО не надасть Україні масовану підтримку, ми приймемо російську силову політику», – наголосив депутат бундестагу.

У травні Кізеветтер побував в Україні, після чого заявив, що був учасником місій на Балканах і в Афганістані, але «жодного разу не був свідком такого масового знищення військовими цивільних, «завжди вважав росію культурною нацією», а тепер «глибоко вражений жахливими наслідками застосування російської зброї» та «просто в жаху від військових злочинів».

Британська розвідка повідомила, що РФ й надалі завдаватиме ракетних ударів по Україні

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Новини