Нову методичку з ґендерних питань готує світові Всесвітня організація охорони здоров’я.

Про це повідомляється на офіційному сайті ВООЗ.

Так, існуюче керівництво з ґендерної проблематики хочуть оновити фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я, вони готові визнати існування третьої статі.

Фахівці, переглядаючи керівництво, виходитимуть із концепції, що є не лише чоловіки та жінки. ВООЗ виступає за «вихід за рамки бінарних підходів до статі та здоров’я для визнання гендерної різноманітності». Вперше таке керівництво вийшло ще 2011 року, воно покликане забезпечувати усунення дискримінації, нагадує Організація.

Читайте нас у Телеграм – лише актуальні новини.

А ось у авторитетному виданні Daily Mail зазначили, що світові медичні експерти вважають цей крок «ненауковим» та «тривожним». Так, експерт з акушерства з університету Ковентрі професор Дженні Гембл назвала зміни ВООЗ «проблематичними».

«Ця відмова від базової біології – помилка. Біологія є ключовим фактором, що визначає здоров’я та хворобу. Відсутність чіткого розуміння основ біології відкриває двері для низки проблем, включаючи дуже погане інформування про здоров’я, а також спотворення даних», – сказала вона.

Експерт у галузі сестринської справи та акушерства з університету західного Сіднея доктор Карлін Гриббл сказала, що заява ВООЗ є ненауковою.

«Формулювання про те, що існує не тільки чоловіча та жіноча стать, викликає занепокоєння. На сайті йдеться, що керівництво оновлюється “у світлі нових наукових даних та концептуального прогресу в галузі гендеру, здоров’я та розвитку”. Однак немає жодних нових наукових даних, які свідчать про те, що існує понад дві статі», – зазначила вона.

Третя стать: що це означає

Третя стать або третій гендер – термін, який використовують для опису людей, котрі не ідентифікують себе ні як чоловік, ні як жінка, а також людей, які зараховують себе або зараховуються суспільством до іншого гендеру, не вкладається в двійкову систему розуміння статі.

Президент України відповів на петицію про заборону очного навчання

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться