Запорізька міська лікарня №8 отримала кисневі концентратори, які були придбані за сприяння народного депутата Сергія Штепи за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів.

Треба зауважити, що захід обійшовся без «урочистого вручення» і перерізання стрічок: обладнання було одразу встановлено в палатах і вже використовується для лікування пацієнтів. Усі б народні обранці вчиняли так – допомагали людям без зайвого пафосу…

252551240 2677520889220317 6170755629592971095 n

Поделиться
Категорії:Регіон