Інженер з охорони праці – це фахівець, основним завданням якого є забезпечення безпечної роботи співробітників підприємства, навчання їх основам охорони праці і правилам поводження зі спеціальною технікою.

Обов’язковість штатної посади фахівця з охорони праці в організації, незалежно від форми власності та виду економічної діяльності, закріплена на законодавчому рівні. Це обумовлює стійкий попит на фахівців даної спеціальності.

Звичайно ж, як і будь-яка інша, професія інженера з охорони праці має як недоліки, так і переваги. До переваг цієї роботи можна віднести стандартний графік, фіксовану зарплату і привабливий соціальний пакет. А ось до недоліків – високу відповідальність і необхідність участі у вирішенні спірних питань, що стосуються нещасних випадків на виробництві.

Для того щоб стати інженером з охорони праці, необхідно здобути спеціальну освіту в одному із профільних навчальних закладів. Фахівців цієї галузі успішно випускає Інженерний навчально-науковий інститут Запорізького національного університету.

Для вступу до Інженерного інституту ЗНУ в 2021 році на перший курс зі спеціальності 263 “Цивільна безпека” за освітньо-професійною програмою “Охорона праці” на базі повної загальної середньої освіти необхідно сертифікати ЗНО з профільних предметів:

  1. Українська мова та література
  2. Математика
  3. Фізика або Іноземна мова

Зацікавився? Для більш детальної інформації звертайся: Офіційний сайт ЗНУ https://www.znu.edu.ua/ Сайт приймальної комісії ЗНУ https://pk.znu.edu.ua/

Поделиться
РубрикиОбщество

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

− 5 = 1