iMin є важливим гравцем на ринку автоматизації точок продаж в Китаї, надаючи широкий спектр рішень для різних галузей, таких як роздрібна торгівля, ресторани, готельний бізнес і охорона здоров’я. Їхні продукти та послуги охоплюють як програмне, так і апаратне забезпечення, включаючи термінали POS, принтери чеків, сканери штрих-кодів та ваги. 

Основні продукти та послуги iMin включають:

  1. Програмне забезпечення iMin: Всеосяжне POS-рішення з управління продажами, складом, клієнтами та персоналом.
  2. Апаратне забезпечення iMin: Різноманітне апаратне забезпечення POS, таке як термінали POS, принтери чеків, сканери штрих-кодів і ваги.
  3. Послуги iMin: Широкий спектр послуг, включаючи підтримку клієнтів, встановлення та навчання.
  4. Продукти і рішення iMin відомі своєю високою якістю, надійністю та гнучкістю. Їхній досвід у сфері автоматизації точок продаж дозволяє їм пропонувати рішення, які відповідають потребам різних підприємств.

iMIN M2 Pro представляє собою компактний мобільний POS-термінал, спеціально розроблений для зручного та ефективного оброблення платежів у сфері торгівлі. Цей потужний та портативний термінал пропонує широкий набір функцій для поліпшення роботи та швидкості обслуговування клієнтів.

Основні характеристики iMIN M2 Pro:

  1. Компактний дизайн: Розміри iMIN M2 Pro роблять його зручним та портативним для використання в будь-якому місці. Він легко поміщається в кишеню або сумку, що робить його ідеальним вибором для мобільних точок продаж та послуг на виїзді.
  2. Бездротові можливості: Підтримка бездротових технологій, таких як Wi-Fi, Bluetooth, NFC та 4G, забезпечує стабільне та надійне підключення в будь-якому місці, що дозволяє приймати та обробляти платежі без доступу до провідної мережі.
  3. Многофункціональність: iMIN M2 Pro має широкий спектр функцій для поліпшення роботи та обробки платежів, включаючи прийом кредитних карток, платежі через електронні гаманці, відсилання електронних квитанцій та сканер для швидкого зчитування штрих-кодів.
  4. Безпека та надійність: Відповідає стандартам безпеки PCI DSS та має вбудовані механізми захисту від шахрайства, такі як шифрування даних та захист від вторгнень.
  5. Простота використання: Має максимально простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, що дозволяє швидко освоїти всі функції навіть для неопівмічених користувачів. Також може інтегруватися з різними програмними застосунками та POS-системами.

Всі пристрої iMin є частиною єдиної екосистеми, якою управляє iMinKit. За допомогою iMinKit офіційний сервісний центр iMin в Україні, такий як компанія Технолоджик, може надавати дистанційну допомогу клієнтам за необхідності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться