Оренда квартири може бути досить прибутковим бізнесом, особливо якщо нерухомість була успадкована. Потрібно лише правильно оцінити суму, яку ми можемо отримати за них. Вона має бути вищою за наші витрати, пов’язані з утриманням майна, включно з іпотечним кредитом, який може бути стягнено з земельної та іпотечної книги. 

Встановлюючи ціну, пам’ятаймо також про необхідність ремонту квартири кожні кілька років між переїздами наступних орендарів. Оренда квартири – це не тільки спосіб примножити свої гроші, а й обов’язки. Інвестиції в орендну квартиру повинні бути ретельно прораховані.

Квартира-студія, квартира – в яку нерухомість варто інвестувати?

Основна проблема, з якою стикається кожен інвестор-початківець, це визначитися, яка нерухомість буде найбільш популярною на ринку – як з точки зору зацікавленості майбутніх орендарів, так і розміру орендної плати, на яку можна розраховувати.

На це питання важко відповісти однозначно. Багато залежить від міста, куди ми плануємо інвестувати. Якщо це студентське містечко, то більш привабливим варіантом буде квартира-студія в оренду, Київ або Львів (тобто великі центри з університетами) або трохи більша, простора квартира з хорошою транспортною розв’язкою – бажано біля станції метро – https://100realty.ua/uk/realty_search/apartment/rent.

У центрі великих міст популярні сучасні квартири та комфортабельні квартири високого стандарту з прекрасним видом на міський пейзаж. У тихих місцях на околиці міста цікавіше буде орендувати приміщення молодим парам з дітьми, які шукають затишні, функціональні квартири з балконом, обладнані побутовою технікою. Нам потрібно розглянути інвестиційний потенціал у вибраному місці та те, яких орендарів ми хочемо прийняти в нашу орендовану нерухомість.

Як правило, будинки в оренду користуються найменшою популярністю – в основному через відносно велику площу і вартість оренди. Мало хто може собі дозволити жити в такому місці самостійно, і мало хто хоче ділити нерухомість з абсолютно сторонніми людьми.

Оренда квартири покроково: що варто знати?

Щоб оренда квартири приносила очікуваний прибуток і не викликала проблем, необхідно як слід підготуватися. На що варто звернути особливу увагу, щоб уникнути непорозумінь?

 1. Перевірити платоспроможність орендаря.
 2. Детально визначте умови оренди квартири:
 • сума депозиту, якщо застосовно,
 • кількість осіб, які можуть проживати в приміщенні,
 • питання утримання тварин,
 • правила організації заходів,
 • можливість куріння всередині приміщення.
 1. Підготувати договір оренди квартири.
 2. Визначити умови розірвання договору найму квартири.
 3. Оформити акт прийому-передачі.
 4. Постійно контролювати виплати.

Як оформити квартиру в оренду?

Ще однією проблемою при оренді квартир є їх облаштування та обладнання. Нам важко визначитися з конкретною домовленістю, і в той же час ми не хочемо нести великі витрати. Ми боїмося пошкодження нашого майна чи крадіжки, або просто не можемо дозволити собі обладнання високого класу. В останні кілька років в Україні найбільшою популярністю користується оренда мебльованих квартир і будинків.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and tap on selected text.

Поделиться
Категорії:Гроші