Військовий експерт розповів, що питання наступу залишається відкритим. Він вважає, це через проблему з постачанням озброєнь.

Про це в ефірі ТСН повідомив український військовий експерт Олег Жданов.

«Вся наша війна впирається у постачання озброєнь. Якщо ЗСУ отримуватимуть озброєння у потрібних кількостях, вони наступатимуть. Поки озброєння надходять «по чайній ложці в час», ні про який масштабний контрнаступ говорити не доводиться», – зазначив експерт.

За його словами, українські сили оборони можуть наступати лише на тих напрямках, де вони мають змогу  максимально послабити противника. А контрнаступ ЗСУ можуть розпочати лише за наявних резервів та можливостей.

ЗСУ змусили противника у Херсоні перекинути угруповання на правий берег Дніпра.

«Скільки ми мучимося із цим правим берегом Дніпра, і ми досі не можемо розгромити там російське угруповання. Іти в атаку у нас не виходить. Ми кілька разів намагалися, але дуже важко. Досить сильне угруповання. Регулярні частини, які чинять сильний опір. Вогневої могутності ЗСУ не вистачає. Бракує артилерії та авіації для того, щоб пройтися вогневим валом за їхніми позиціями, рознести все дощенту і потім провести зачистку», – наголосив Жданов.

Головне завдання, яке необхідно вирішити, — домогтися від західних партнерів України постачань озброєнь без заминок та обмежень, вважає експерт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Регіон