9 вересня під час виконання бойового завдання в районі села Спірне на Донеччині загинув 21-річний молодший сержант Володимир Падун. Захисник отримав смертельне осколкове поранення внаслідок ворожого обстрілу.

Володимир народився у селі Велика Білозерка Запорізької області. Здобув фах машиніста електровоза у Дніпроруднівському ліцеї. Працював на Запорізькому залізорудному комбінаті, був спокійним, врівноваженим, товариським, мав багато друзів. Захоплювався усім, багато навчався, любив життя і планував майбутнє. Мріяв придбати собі автомобіль BMW.

У грудні 2021-го хлопець демобілізувався зі строкової служби в армії. Після початку повномасштабної війни хлопець вирішив приєднатися до лав Державної прикордонної служби України, щоб боронити кордони від ворогів. Служив у Чернівецькій області кінологом. Згодом їх підрозділ направили на війну.

 «Він був дуже дружелюбним, чуйним, веселим. Його усі поважали і любили. Дуже хотів сім’ю, але так і не встиг. Нікого мені не залишив, і він у мене один єдиний найкращий синуля», — зазначила Мама захисника Альона.

Поховали захисника на Кушугумському кладовищі у Запоріжжі. У Володимира залишилася лише мама, яка дуже за ним сумує.

Щирі співчуття Мамі Героя, його друзям та побратимам. Уклін до землі Захиснику України, вічна вдячність. Скорбимо…

 

Чергова країна повідомила, скільки українців зможе прийняти взимку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться