В Мелітополь звозять військову техніку, саме цією зброєю російські окупанти намагатимуться обстрілювати Запоріжжя та інші міста нашої держави.

Про це каже мер тимчасово окупованого Мелітополя Іван Федоров.

– Росіяни зробили з Мелітополя логістичний центр окупованого півдня України: щодня через місто проходять ворожі колони особового складу та військової техніки росармії.

Наразі із Джанкою до Мелітополя доставили ракетні комплекси С300. Через місто у супроводі конвою систематично курсують білі вантажівки, в яких перевозять іранські дрони-камікадзе.

Саме такою «високоточною» зброєю загарбники обстрілюють житлові райони Запоріжжя та інших населених пунктів України, – каже очільник міста.

За останні 2 тижні посилився терор місцевого населення: цивільних людей масово беруть в полон. У Мелітопольському районі проводять обшуки будинків. Полонених змушують вступати в «добровольчі» батальйони.

Тож необхідно якнайшвидше звільнити Мелітополь від загарбників.

Овнам – дополнительные материальные блага, Рыбы – избегайте конфликтных ситуаций: гороскоп на вторник, 18 октября

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Новини Регіон