Не яскравим партизанським рухом, а фірмовим ігноруванням та пофігізмом зустріли мешканці міста Бердянськ російських воєнних, які прийшли “звільнити” місто. Таким чином місцеві повністю зірвали плани загарбників щодо встановлення нового порядку у місті.

 
Схилити законну українську міську владу до співпраці не вдалося. Про це повідомляє Телеграм-канал.
 
Лідери думок міста з-поміж дійсно шанованих людей відмовилися працювати з окупантами повністю – за весь час окупації міста не вдалося добровільно перевербувати жодної авторитетної в місті людини;
 
Захоплені підприємства почали відразу відключати від українського фінансування, що спричинило не прогнозовані зобов’язання щодо самостійного утримання співробітників;
 
Останньою краплею несподіванки для окупантів став прогнозований повний провал курортного сезону (тільки ідіот міг розраховувати на щось інше), що надалі спричинить для бердянців голодну осінь і «мертву» зиму.
 
Сформована «команда управлінців» не витримала жодної критики серед самих вищих чиновників росії через повну некомпетентність, відверту безграмотність і нестримну любов до халявних грошей і алкоголю.
 
Зважаючи на все вищезгадане, з цього понеділка, 4 липня, псевдо-мера Сауленка було відсторонено з посади, а його заступник Грицай дивом уникнув тюремної камери. Поки що уникнув. Чищення чекають і на інших колаборантів. Про це стало відомо городянам, коли  Сауленко навіть пустили до міської РАГС, де видавали паспорти Росії.
 
А вчора у цьому питанні повністю поставили крапку. Російські війська намагаються зберегти обличчя перед своїми коштами пропаганди, але у місті завжди інформація розносилася швидше, ніж щось відбувається.
 
Достовірно відомо, що Сауленко готується заміна, та тільки хтось погодиться на таку відверто провальну пропозицію – дуже важко припустити.
 
Є інформація, що новий «мер» буде завезений із сусідніх регіонів Росії чи окупованого Криму і буде у повному управлінні структур ФСБ.
 
Раніше мі повідомляли, що Міноборони хочуть збільшити кількість ЗСУ до 500 тисяч, саме тому загальна мобілізація продовжиться
 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться
Категорії:Регіон